Мукачево. ДНЗ № 5

МУКАЧІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК № 5 " ТЕРЕМОК"

В садочку проведено заходи в рамках щорічної Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

12 груд. 2014
В період з 25 листопада по 10 грудня 2014 року в ДНЗ було проведено заходи в рамках щорічної Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

1. Вихователем-методистом Соколовою Н.О., психологом Дудаш Т.Г. було організовано та проведено "круглий стіл" за участю вихователів на тему "Сім'я і дитина без жорстокості та насильства".

2. Вихователями виготовлено два буклети за темами: "Права дитини", "Дитинство проти насильства".

3. В старших групах заплановано та проведено ряд цікавих занять з правового виховання. Вихователем Корчмою С.М. проведено заняття на тему "Свої права ти добре знай, їх шануй та захищай", вихователем Курановою А.Е. - "Ми в дружбі весело живем"

Вихователями Смолькіною М.Г., Шпеник Т.В. проведено заняття на тему "Всі діти на планеті рівні у правах", "Моє ім'я - дорога до життя"

4. Влаштована виставка дитячих робіт на тему "Я люблю свою Батьківщину" (середні групи); "Я проти насилля над дітьми" (старші групи).

5. У батьківських куточках розміщено інформацію для батьків "Насильство - це злочин. Захистіть себе та інших".