Ромашка

Дуже  чемні,  веселенькі,

Разом  з  нами  підростай,

Про  цікаве  впізнавай.

Наша  група  велика  та  світла.  В  цьому  році  за  допомоги  батьків  був  зроблений  ремонт  групової  кімнати  та  коридора.  Були   придбані дитячі  столи, постільна  білизна та  багато  іншого.  Для  занять  з  художньої   діяльності   були  закуплені  канцтовари  та  інший  матеріал  для  інших  занять.

Вихователі  групи  постійну  увагу  приділяють  розвитку  у  дітей  культурно-гігієнічним  навичкам  та  вмінням  самостійно  одягатись  та  роздягатись,  приводити  в порядок  свої  речі  під  час  переодягань.

Ведеться  робота  над  сенсорним   розвитком  малят.  Для цього  виготовлено  ряд  цікавих  ігор  на  закріплення  кольорів,  величини  та  форми.

Вчаться  правильно  орієнтуватися  в просторі , розуміти  поняття  «один», «багато»,  «широкий»,  «вузький»,  та  багато іншого.

Велика  увага приділяється  роботі  по  розвитку  мовлення.   До  кожного  заняття  підготовлені  різні  ілюстрації  та  художня  література.   У  вільні  години  та  під  час  ігор  дітям  читаємо   багато    творів  усної  народної  творчості (потішки, пісеньки,  казочки, інше).

Залучаємо   дітей   до  розігрування  невеликих  та  знайомих  для  них  казочок  .

Під  час  занять  з  художньої    діяльності  вчимо  дітей  тримати  в  руках   правильно  пензлик ,  олівець,

орієнтуватися   на  аркуші  паперу,  вміння  підбирати  кольори  малювати  акуратно ; виконувати   вказівки  дорослого  під  час  роботи з  аплікації  ,  при  розкладанні  готових  форм  на  аркуші  паперу;  користуватись  клеєм;  вчити  скочувати  з  пластиліна  кульки,  палички,  робити  прості  зєднання (з палички  робити  кільце), працювати  колективно , дружно.

Велику   роботу  вихователі  проводять  з  фізичного

виховання. Проводиться  ранкова  гімнастика ,виконують  рухливі  ігри як  в  приміщенні  так  і на  майданчику.

Один день з життя нашої групи.