Екскурсія до залізничного вокзалу

10 жовтня 2016 року  середня група 07та старша група 04  вирушили на залізничний вокзал з метою ознайомитися з роботою залізничного вокзалу, а саме:

• Прийом і відправка пасажирських поїздів за розкладом,

• Забезпечення безпечної посадки і висадки пасажирів,

• Своєчасне інформування пасажирів з питань прибуття і відправлення поїздів,

• Продаж квитків і багато іншого.

Вихователь середньої групи Корчма Світлана Миколаївна розказала діткам, що залізничний вокзал здійснює перевезення пасажирів і різних вантажів. Стоячи на пероні діти з захопленням розглядали пасажирський поїзд, вантажний поїзд, а також електричку які в цей час здійснювали свою подорож. Також нам було видно локомотивне депо, де вагони обслуговують, миють, ремонтують. Діти звернули увагу на те, що на вокзалі одночасно мають змогу зупинятися декілька поїздів за рахунок наявності багатьох колій. Ми з захопленням махали поїздам, що проїжджали повз нас.

Стомлені, але щасливі ми зайшли у зал очікування залізничного вокзалу. Тут ми почули гучне оголошення про прибуття чергового поїзду. Розглянули каси, де здійснюється попередній продаж квитків. Також побачили інформаційне бюро, де можна отримати інформацію з питань прибуття та відправлення поїздів.

Ніжки наші стомилися і ми вирішили відпочити, як справжні туристи, в залі очікування.

На згадку про таку чудову екскурсію ми всі сфотографувалися з працівниками залізничного вокзалу, а також  біля його фасаду, оздобленого чудовими скульптурами.

Повертаючись в садочок багато діточок вирішили, коли виростуть, працювати на залізничному вокзалі.