Новини групи

Батьки вихованців та вихованці групи "Бджілка" взяли участь у конкурсі "Найкраща осіння композиція".

20 вересня 2016 року вихованці ДНЗ прийняли участь у велопробігу до Європейського тижня мобільності.

Тиждень благоустрою!!!

Гарне весняне тепло спонукало нас об'єднати зусилля до проведення благоустрою території
майданчику групи "Бджілки". З натхненням і задоволенням працювали вихователі групи ,  помічник вихователя та батьки дошкільників. Особливу увагу приділили озелененню майданчика. Озеленення ділянки - основа створення оздоровчих умов для дітей. Особливе значення відсоток озеленення має в умовах міста, де зелені насадження беруть участь у створенні необхідного мікроклімату, впливаючи безпосередньо на температуру повітря, його вологість, сонячну радіацію, а також послаблюють вплив шкідливих факторів міського середовища на дитячий організм. Весело та радісно допомагали дорослим в озеленні майданчика діти:

Крім того були проведені такі види робіт:
- заміна пісочниці;
- фарбування майданчика;
- ремонт гойдалок;
- фарбування бордюр;

- заміна лавочок.

У дошкільному навчальному закладі з 24 по 28 березня проходив тиждень безпеки «Правила дорожнього руху». Всі заплановані заходи були спрямовані на вироблення готовності вихованців запобіганню випадків травмування під час переходу по вулиці, дорожньо-транспортних пригод.
     У нашій групі був оформлений інформаційний куточок з правил безпечної поведінки на дорозі, де батьки мали змогу ознайомитися з матеріалами, щодо правил безпечної поведінки їх та їхніх дітей.
    Також було оформлено осередок для дітей з правил безпеки на дорозі, де знаходиться різноманітний ілюстрований матеріал, «живі картинки» для вирішення дітьми нестандартних ситуацій, дидактичні ігри для закріплення знань з безпеки на дорозі.
     У цікавій доступній формі діти здобули  необхідну інформацію через проведення занять, спостережень, дидактичних ігор, бесід, рухливих ігор. Звичайно ж, без допомоги батьків ми не можемо досягти значних успіхів . Тому доречним було проведення інструктажу , консультацій з батьками на тему «Увага! Діти на дорозі!»

Для чого дітям правила вивчати?
                                 Для чого дітям їх потрібно знати?
                                   А щоб в безпеці завжди жити.
                                            В біду не попадати.
     Протягом цього тижня були проведені такі види діяльності:

Розгляд ілюстрацій «Безпека на дорозі»
Мета: вчити уважно розглядати ілюстрації, відповідати на запитання вихователя, розвивати пам’ять мислення, увагу, виховувати самостійність.

Ліплення "Колеса для вантажівки"
Мета: вчити користуватися пластиліном, круговими рухами долонь скачувати колеса для вантажівки; розвивати увагу, спостережливість, уяву; виховувати охайність в роботі.

Рухлива гра « Потяг»
Мета: Формувати уявлення дітей про рiзновид транспортних засобiв. Поглиблювати навички узгоджувати свої дії з іншими.

Дидактична гра "Добрий друг наш світлофор"
Мета: продовжити формування в дітей уявлення про основні правила дорожнього руху. Знайомити їх із призначенням та сигналами світлофора. Розвивати слухову та зорову увагу. Закріпити знання дітей про червоний, жовтий, зелений колір.

Рухлива гра "Горобчики й автомобіль"
Мета: учити дітей бігати в різних напрямках, не наштовхуючись одне на одного; розвивати увагу, вміння орієнтуватись у просторі, слухати сигнал вихователя.

Малювання "Дорога для вантажівки"
Мета: дати дiтям уявлення про проїжджу частину дороги. Спонукати до дотримання правил поведiнки на проїжджiй частинi дороги.Удосконалювати вміння малювати прямі лінії.