Семінар для батьків "Адаптація до ДНЗ"

19 вересня в дошкільному закладі було проведено семінар- тренінг з батьками новоприбулих дітей раннього віку. Темою семінару було « Адаптація дітей раннього віку до умов дитячого садка".

Мета .

Познайомитись з батьками, створити емоційний настрій, ознайомити батьків з особливостями адаптації дітей в дитячому садку;

Сприяти згуртуванню батьківського колективу, формуванню довірливих відносин між батьками і педагогами.

Розпочинався семінар привітанням завідуючої батьків , які прийшли на цю зустріч. Ознайомила батьків з нормативними і законодавчими документами про дошкільну освіту.

Вході семінару батьки змогли відчути на собі . що відчуває дитина коли вона вперше приходить у дитячий садок . їм було запропоновано трошки погратися з різні ігри.

Дізналися , які труднощі можуть спіткати їх дітей в процесі адаптації.

За допомогою гри « Горішки» батькам психолог  пояснив,  що діти як горішки, на перший погляд, всі однакові, але у кожного є свої неповторні особливості - так і кожна дитина неповторима…

Також методист Наталія Олександрівна ознайомила батьків з програмою розвитку  дітей раннього віку.

В кінці семінару завідуюча Марина Іванівна  за допомогою  презентації у вигляді слайдів показала   чим займаються дітки на протязі років всіх  перебування  дитини у садочку .