Сторінка для батьків

АБЕТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

Виховання дітей - нелегкий і відповідальний процес. Щодня перед нами, батьками, постає безліч різноманітних проблем і запитань, відповіді на які часом знайти дуже важко. Разом з тим варіанти виходу з багатьох складних ситуацій, хоч як це дивно, лежать на поверхні Потрібно лише уміти їх помічати. Сподіваємося, Ця абетка допоможе вам зорієнтуватися і підкаже правильне рішення. Вона складена спеціально для батьків, і в ній у простій та доступній формі відображені основні принципи виховання.

• азбуку виховання повинні знати всі батьки, будьте при дітях стриманими у своїх вчинках, вас запитують - уважно слухайте, дайте відповідь.
  • говоріть з дитиною так, щоб вона вас розуміла.
  • дайте змогу дитині проявити самостійність.

Єдність педагогів і сім"ї - запорука успішного виховання.

• життя дитини повинно бути заповнене посильною працею.
  • знайте: основи виховання закладаються з раннього дитинства.
  • ігри - запорука здорового фізичного розвитку дитини.
  • корисно знати: любов до дитини має бути поміркованою.
  • любов до рідного краю виховуйте з дитинства, мама і мир - найдорожче для дітей.

Не кажіть дітям неправду, одяг має бути охайним.

Прагніть завжди чинити з дітьми справедливо, розмовляйте з дітьми часто, співайте разом.

• стежте за своєю поведінкою, бо діти наслідують вас.
  • трудитися навчайте змалку.
  • успіх у вихованні залежить від здорової атмосфери в сім»ї.
  • фізкультура повинна стати для дитини одним з улюблених уроків.
  • хай дитина завжди відчуває інтерес до себе, цілеспрямованість у вихованні допоможе досягти успіху.
  • частіше бувайте з дитиною на природі.
  • шум - ворог здоров»я дитини.
  • щастя і радість дітей - у ваших руках.

Якщо хочете, аби ваша дитина була ввічливою, справедливою, чесною, ставилася до всіх з любов"ю, - дотримуйтесь цих правил самі.