Мукачево. ДНЗ № 5
 
МУКАЧІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК № 5 " ТЕРЕМОК"

Наші досягнення

6.05.2016 року на базі ДНЗ №41 відбулася інтелектуальна олімпіада. Її учасниками стали вихованці старших груп з 23 дошкільних закладів та 2 навчально-виховних комплексів. Вихованець нашого закладу Яник Новак виборов почесне ІІ місце. Переможців було нагороджено грамотами управління освіти та цінними подарунками.

Художній колектив нашого закладу 12.05.2016 року приймав участь у фестивалі "Таланти твої Україно", де представив запальний українсьий таночок.

З нагоди Дня Захисту дітей команди з кращих представників кожного ДНЗ (серед старших дошкільників) зібралися на стадіоні ДЮСШ міста Мукачево щоб позмагатися бути найкращим у місті в різних видах спорту. Юні спортсмени нашого садочку взяли почесне перше місце.

19 вересня 2016 року в парку ім. Кузьми Скрябіна в рамках проведення Європейського тижня мобільності відбувся конкурс дитячого малюнку серед вихованців дошкільних закладів на тему "Мукачево-чисте місце". Вихованець старшої групи "Бджілка" Копин Максим здобув ІІІ місце.

До дня Святого Мартину було організовано конкурс на кращу розмальовку "Святий Мартин: історія та легенда". На міський конкурс було представлено понад 85 кращих робіт. ІІІ місце у цьому конкурсі здобув вихованець нашого закладу Тайглер Сергій. Переможці цього конкурсу були нагорожені почесними грамотами та ціними призами від міського голови.