«Лісовичок Кузя та Жаба–Царівна розважають дітей»

Для хлоп’яток і дівчаток любих, Ми зібрали стрічок цілу купу. Кольорові, золотисті та червоні. Вийдуть з них салюти кольорові. Гей, салюти розбирайте, На розминку всі вставай.

Ваші м’язи вже достатньо розігріті, А я знайду серед діток Тим часом хлопців-силачів: Хай вони пограють – канат потягають.

Награлися всі дорослі і діти. На щоках рум’янці цвітуть, ніби квіти.

А стрункі наші дівчатка пограють у гру «Підвісь кеглю»

Люба жабко постривай, з нами не сварися, А краще з нами подружися! Жабо-царівно, ми тебе шануємо, І цікавий таночок ми тобі даруємо.

Зараз хочу вам, малята, все про воду розказати: щоб води ви не боялись, гарно вранці умивалися, влітку плавали, купались, взимку снігом гартувались. Удалося наше свято – раді діти і гості наші, Та розвага наша ця добігає до кінця!

Круглі керма, на колеса схожі, Керувати машинами нам допоможуть. Команди, в два ряди шикуйтесь, До гри рухливої готуйтесь. Естафета «Швидкісне авто»

Колесо Фортуни покрутилось, В секторі блакитному спинилося. Картку перевертаємо, Назву гри промовляємо. Естафета «Напуваємо коня»

Колесо Фортуни покрутилося, В секторі зеленому спинилося. Картку перевертаю, Назву гри промовляю: «Обручок – витівник».