"Світліше на світі-коли щасливі діти"

Мета : організувати і провести свято, присвячене міжнародному Дню захисту дітей «Світлішає на світі, коли щасливі діти». Розширити знання дітей про те, що День захисту дітей на початку літа святкують діти на всіх континентах планети Земля. Підвести дітей до розуміння що дорослі турбуються про те, щоб дитинство було щасливим, мирним, насиченим цікавими подіями. Закріпити знання дітей про їх основні права. Виховувати у дітей почуття власної гідності, любов та повагу один до одного. Викликати у дітей позитивні емоції. Створити дітям гарний настрій, незабутню атмосферу дитячого свята.

Зранку клоуни зустрічали батьків та дітей, створюючи гарний настрій.

Дітки прийшли до садочка в одязі, який відповідав кольору силуету дитини зображеної на емблемі до Дня захисту дітей.

Вихованці садочка долучилися до акції «Квітка дружби», приносячи квіти, для створення емблеми до Дня захисту дітей.

А вже після обіду було справжнє свято з веселими клоунами, танцями, піснями, кульками, гарним настроєм та незабутніми емоціями.

Бджілки наші все літають, На квітках нектар збирають Рухлива гра ”Бджілки і квіти ”

Запальний таночок у виконанні вихованців молодших груп “Раз долонька, два долонька ”

Завершилось свято викладанням емблеми до Дня захисту дітей квітами, які зранку діти приносили до садочка.