Головні завдання щодо зміцнення та збереження здоров’я дітей на 2016 –2017 навчальний рік

Головні завдання щодо зміцнення та збереження здоров’я  дітей на 2016 –2017 навчальний рік

1. Екологічна безпека здоров’я  дітей.

2. Зміцнення й збереження здоров’я дітей:

*  формування уявлення про здоров’я як цінність;

*  пропаганда здорового способу життя;

*  підвищення відповідальності за особисте здоров’я – виховання потреби бути здоровим  з перших років життя.

3. Здійснення індивідуально-диференційного  підходу  до дітей, у яких виявлені профільні захворювання.

4. Впровадження інноваційних технологій з метою оздоровлення та профілактики захворювань у дітей.

5. Семінар-практикум для батьків «Як виховати дитино фізично здоровою». Заповнення позитивного опитувальника із формування здорового способу життя в сім’ї (фізичний аспект).

6. Фізкультурна розвага за участю батьків в старшій групі на тему «Спритні козачата».

7. Використання традиційних та нетрадиційних методів фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми ІІ молодшої групи влітку.