Малі Олімпійські ігри

Любов до спорту об’єднує людей у всьому світі і ми,дошкільнята, сподіваємося, що робимо свій внесок у справу розвитку олімпійського руху.

Серед дошкільних закладів м. Мукачева Малі олімпійські ігри започаткували 14 років тому. Олімпійським гаслом є три слова: Citius, Altius, Dortius. Ці слова означають – швидше, вище, сильніше. Олімпійське гасло закликає до вдосконалення та гармонії. Охорона життя й зміцнення здоров’я, поліпшення фізичного розвитку і загартування організму дітей є першочерговими завданнями. В ДНЗ № 5 дітей готують заздалегідь. Це знайомство з Олімпійськими символами: олімпійські кільця, олімпійський прапор, Олімпійський вогонь, Олімпійський гімн.

Хороша спортивна база ДНЗ №5 дає нам можливість розвивати фізичні якості дітей, формувати навички і вміння, освоїти доступні спеціальні завдання, зміцнювати здоров’я дітей. Ми пишаємося своїми вихованцями – олімпійцями, які неодноразово здобували перемогу на Малих олімпійських іграх і сподіваємося що приклад олімпійців приведе багатьох у спортивні зали, на стадіони, в басейни.

В 2016 році вихованці нашого ДНЗ вибороли почесне перше місце!

Чарівний світ спорту кличе тебе! Увійди до нього з щирим серцем і відкритою душею!