"І дорослі, і малі грають разом залюбки!!!"

І дорослі, і малі

грають разом  залюбки.

Спортивна розвага для дітей та вихователів

Діти  разом з дорослими заходять до зали під музику Гайтани «Viva Європа». Виконується ходьба змійкою, перешикування в коло для виконання ритмічної розминки. Після розминки діти разом з дорослими шикуються у команди.

Ведуча: Сьогодні всі зібрались у спортзалі. Спортивне шоу подаруємо гостям. Формуємо витримку, тренуємо силу волі,всі висоти підкоряться нині нам. Ми прийшли сюди сьогодні щоб вести запеклий бій, тільки ні не кулаками, а у веселій дружній грі. Всім відомо це чудово коли кожен з нас здоровий, треба тільки знати як здоровим стати. Є один рецепт у світі він усім підходить і дорослим і дітям:Якщо будеш спорт любити, зможеш років сто прожити! Сьогодні в нашій залі будуть змагатися дві команди: Капітошка і Чомусики. Команди промовляють свій девіз.

Ведуча оголошує членів журі.

1 естафета: «Збери кубики». Діти  по черзі біжать до кошиків з кубиками і висипають їх, а вихователі їх збирають.

2 естафета: «Тунель». Вихователі роблять «тунель» з обручів, діти пролізають через «тунель».

3 естафета: Секонд – хенд. В мішки складаються різні речі, учасники по черзі біжать, витягають з мішка одну річ, повертаються на своє місце і одягають її на себе.

4 естафета: «Альпіністи» Дитина з дорослим тримаються за мотузку оббігають визначене місце повертаються до своєї колони. До них приєднуються інші учасники і так до тих пір,поки на старті не залишиться жодного учасника.

5 естафета: «Прокоти м’яч у ворота». Дорослі за допомогою віника повинні забити м’яч у ворота суперника.

6 завдання: Загадки. Дорослі відгадують, а діти шукають відгадку зображену на картині серед вболівальників.

Журі підводить підсумки, оголошує переможців.

Нагородження учасників.

В кінці свята всі діти разом з дорослими виконують  спортивно - ритмічну композицію під мелодію: «Весела зарядка».